IMPERIA EBS12-H23 ΕΚΚΙΝΗΤΗΣ & POWERBANK 12000mAh (#60137)
Κάντε mouseover ή click για μεγέθυνση εικόνας
Κωδικός Προϊόντος: 60137
Διαθεσιμότητα: Εντός 3 Ημερών
* Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24% 2
Κατάλληλος για εύκολη εκκίνηση οχημάτων 12V
Σύγχρονος εκκινητής με αναβαθμισμένα ηλεκτρονικά και μοντέρνο σχεδιασμό
Λειτουργεί και ως power bank για φόρτιση κινητών, tablet και άλλων συσκευών
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Κωδικός:  60137
Κατασκευαστής:  IMPERIA
USB-C:  5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
USB 1:  5V/2.4A
Ρεύμα εκκίνησης:  600 A
Στιγμιαιο ρεύμα:  1200 A
Χωρητικότητα μπατ.:  12000 mAh (44.4 wh)
Τύπος μπαταρίας:   Li Fe Po4 (LFP)
Χρόνος πλήρους φόρτισης:   ~ 3 h @ 18 W
Ρεύμα εισόδου:  5-9V / 2A - QC 18 W
Θερμοκρασία λειτουργίας:  -5°C ~ 50°C